OSOBNÍ LÉKÁRNIČKA UNI

799,00 Kč
S DPH

Textilní (nylonové) pouzdro taktická lékárna určené pro nošení zdravotnického materiálu pro poskytnutí přednemocniční neodkladné péče.

Rozměry lékárničky: výška 18 cm, šířka 12 cm, hloubka 5 cm

Barva
Počet

Textilní (nylonové) pouzdro taktická lékárna určené pro nošení zdravotnického materiálu pro poskytnutí přednemocniční neodkladné péče.
Popis:

Textilní (nylonové) pouzdro určené pro nošení zdravotnického materiálu pro poskytnutí přednemocniční neodkladné péče. Konstrukčně navrženo pro  snadné a rychlé uchycení na taktickou výstroj za pomocí systému PALS / MOLLE.


Pouzdro poskytuje bezpečný způsob uložení neseného materiálu a jeho snadné a rychlé vyjmutí v případě potřeby. Vnitřní členění prostoru taktické lékárny za pomocí pruženkového systému umožňuje široké individuální řešení pro nesený zdravotnický materiál dle znalostí a dovedností jeho uživatele. 

Do taktické lékarny lze pohodlně naskládat celý doporučený materiál komisí pro TCCC (Committee on Tactical Combat Casualty Care (CoTCCC)) Joint First Aid Kit (JFAK) nebo Individual First Aid Kit (IFAK)

Pouzdro je vyrobeno z kvalitního otěruvzdorného materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost při použití v extrémních podmínkách každodenní služby.

Dodáváno bez vnitřního lékařského vybavení. Vnitřní vybavení je možné zakoupit na www.rescue4you.cz

 


45XXX

Parametry

Rozměry
výška 18 cm, šířka 12 cm, hloubka 5 cm